Czy Crypto Exchange, Gemini, zabrakło Bitcoinsów do wycofania się?

5. September 2020

Cena Bitcoinów spadła tak nisko, jak 10.000 dolarów wczoraj z altcoinów po pościgu. Zanurzenie rozpoczęło się w środę, kiedy wiodące giełdy kryptograficzne, takie jak Bithumb, Binance i Coinbase doświadczyły problemów, takich jak naloty policji i zatory komunikacyjne z powodu wysokich opłat sieciowych na Ethereum.

Inwestorzy, którzy nadal mają bycze sentymenty, szukają znaków odwracających, aby kupić dip. Zgodnie z aktualizacją danych firmy analitycznej, Coinmetrics, notowania cen na Gemini są większe niż inne giełdy, wskazując na skłonność do kupowania byków.

Weź udział i zdobądź udział w wysokości 150.000 USDT

Właśnie dziś rano jeden z użytkowników Gemini zauważył, że nie był w stanie wycofać Bitcoina z wymiany.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Viking Conquest! Zagraj teraz!
Jameson Lopp, programista Bitcoin’a przedstawił następującą teorię dotyczącą zawieszenia wypłaty. Tweetował,

Prawdopodobnie zabrakło funduszy w ich gorącym portfelu i muszą wbiec do skarbca chłodni, aby się zregenerować. Podaż Bitcoin System przechowywanych przez giełdy nadal spada.

Zazwyczaj giełdy przechowują wiele portfeli, aby zarządzać holdingami swoich klientów. Gorący portfel to aktywny portfel, który jest używany do codziennych celów wymiany. Zimne portfele, w których znajduje się większość aktywów giełdy, są wykorzystywane do zarządzania płynnością w gorących portfelach.

W ten sposób zabezpiecza się środki przed atakami hakerów giełdowych i zapewnia terminową płynność gorącym portfelom. Od kwietnia trwa exodus z portfeli giełdowych, ponieważ użytkownicy przenoszą swoje środki do depozytu własnego lub innych prywatnych powierników.

Gemini, będąc jedną z wiodących giełd regulowanych w USA, wydawało się, że chwilowo skończyła się jej płynność na rękę, gdy inwestorzy spieszyli się z zakupem dipu. Niemniej jednak, kurs finansowania na giełdzie instrumentów pochodnych zmierza w kierunku niedźwiedzich sentymentów, wskazując na głębszą korektę około 9000 dolarów.